Last minute zájezdy

Rozhodnete-li se pro last minute zájezdy, pak se jako velmi zajímavé ubytovací kapacity jeví studia Corfiota situovaná do klidné části letoviska Moraitika. Zhruba nějakých 150 metrů od studií se nachází krásná pláž, jejíž povrch je nakombinován z oblázků a písku. Do centra letoviska se odtud dá dostat za okamžik, jelikož vzdálenost sem činí pouhých 200 metrů. Do hlavního města Kerkyry je to odtud nějakých 22 kilometrů. V centru letoviska najdou turisté jak obchody, tak i taverny a restaurace. Nedaleko tohoto letoviska také leží slavný zámeček, na němž trávila volné chvíle sama Sissi.

Užijte si last minute zájezdy

Krásný zájezd last minute lze podniknout mimo jiné také do střediska Paleokastritsi. Právě tady se nachází tříhvězdičkový hotel pomenovaný po bájném silákovi Odysseovi. Leží pouhých 50 metrů od písečněoblázkové pláže, která disponuje veškerou vybaveností, co se sportovního vyžití návštěvníků týče. Poměrně přitažlivé je v neposlední řadě také letovisko Messonghi, které je situováno do jihovýchodní části ostrova Korfu.

Oblíbeným cílem turistů je třeba takový hotel Gemini ležící pouhých 50 metrů od krásné písečné pláže. Z letiště činí vzdálenost k tomuto hotelu přibližně 20 kilometrů.

Můžete navštívit i další destinace

Srí Lanka last minute Turecko last minute Dubaj last minute Maledivy last minute Egypt last minute
Kanárské ostrovy last minute Kuba last minute Dominikánská republika last minute Thajsko last minute Spojené arabské emiráty dovolená

Přeposlat Tisknout

Počasí

Čtvrtek 16°C Počasí pro Čtvrtek

Pondělí 17°C Počasí pro Pondělí

Dlouhodobá předpověď

Aktuální kurz měny

EUREUR = 25.51 CZK

USDUSD = 21.88 CZK

Další země:
vyberte zemi...
TOPlist